هتل افضل

کلمات شوشتری

شوشتری فارسی
کباب تُوَه شامی کباب
عَفتُ آفتاب
اَنگون ظرف نگهداری مایعات
مُجبِرَه منقل گِلی
اُگوشت دیزی (آبگوشت)
سیلون شیره خرما
تَماتَه گوجه
بَنگوُ ماست و خیار با پیاز
گوشت یَردَه گوشت چرخ شده
حاصِل سبزی خوردنی

ضرب المثل

هر کی نبا؛ بَرش نَبا

هر کسی که حضور ندارد؛ سهمی هم طلب ندارد

تبلیغات

 

  خوز پرس :در نشستی با حضور رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شوشتر اعلام شد :

نگارخانه ی سلمان  به زودی درشوشتر افتتاح میگردد. 

در جلسه ای که به همین منظور در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر برگزار گردید علی بهرامی با اشاره به ظرفیت های بکر و مانای شوشتر در زمینه های فرهنگی و هنری گفت :

تلاش ما در این سالها فراهم ساختن بستری مناسب برای حضور و مشارکت حداکثری مردم و دلسوزان توسعه فرهنگی هنری این شهرستان تاریخی و باستانی بوده که در این راستا گامهای بسیاری به همت همه هنرمندان و حمایت مسئولان در حوزه ی فرهنگ و هنر و آدب برداشته شده است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی شوشتر  در ادامه افزود : پس از افتتاح نخستین نگارخانه در شوشتر با نام شوادان به مدیریت استاد صادق خلیفه ، مجوز دومین نگارخانه ی شوشتر با مدیریت یکی از حامیان خوب  فرهنگ و هنر در این سالها جناب آقای روزبه سلمان  صادر گردیده که به زودی و طی یک مراسم آبرومندانه و با حضور مدیر کل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و مدیران شهرستان و همچنین  هنرمندان تجسمی ، خوشنویسی و عکس  استان و شهرستان در محل پردیس سلمان ، رسما افتتاح خواهد شد .

بهرامی در پایان گفت : از طرح ها و ایده های همه ی هنرمندان و علاقه مندان در جهت پیشبرد اهداف فرهنگی هنری در شهرستان تاریخی و باستانی شوشتر هم چون گذشته ،  استقبال خواهیم کرد  و با توجه به نگاه مثبت مدیران استان ، وزارتخانه  و مسئولان شهرستانی ، افق های پیش رو روشن و مسیر  توسعه ی بیش از پیش حوزه ی  فرهنگ و هنر در شوشتر کاملا هموار است.

پایگاه اطلاع رسانی گردشگری شوشترwww.didomac.ir


لطفا به این پست امتیاز بدهید
تعداد نمایش : 604
امتیاز مثبت : 0
امتیاز منفی : 0

با تشکر ، امتیاز شما ثبت شد

متاسفانه امتیاز شما ثبت نشد ، لطفا دوباره امتحان کنید

امتیاز منفی
لطفا نظر بدهید

لطفا در مورد همین مطلب نظر بدهید. اگر می خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید ، از قسمت تماس با ما استفاده بکنید. با تشکر.

نظر شما با موفقیت دریافت شد

متسفانه پیام شما دریافت نشد. لطفا دوباره امتحان کنید

نظرات کاربران