هتل افضل

کلمات شوشتری

شوشتری فارسی
زَنگُله زنگوله
مُجبِرَه منقل گِلی
گُلُپ لُپ
بازنجون بادمجان
سیر بُقله سیر باقله (غذای شوشتری)
تَماتَه گوجه
گیلاس لیوان
گوشت یَردَه گوشت چرخ شده
عَفتُ آفتاب
رَخت لباس

ضرب المثل

هر کی نبا؛ بَرش نَبا

هر کسی که حضور ندارد؛ سهمی هم طلب ندارد

تبلیغات

کارگاه بین المللی آموزشی مدیریت گردشگری پایدار از 15 تا 19 آبان  1398  باحضوراساتید خارجی ومدیران پایگاه های میراث جهانی سطح کشوربه میزبانی شهرشوشترآغاز شد.

این کارگاه با حضور سرپرست دفتر منطقه‌ای یونسکو در ایران و معاون میراث‌ فرهنگی وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی و با شرکت مدیران پایگاه‌های میراث جهانی و پایگاه‌ های ثبت‌ شده در فهرست موقت میراث جهانی، در محل پایگاه میراث جهانی سازه‌های آبی- تاریخی شوشتر آغاز به کار کرد.

فرهاد عزیزی مدیرکل دفتر امور پایگاه‌های ثبت جهانی وزارت میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی در گفت و گو با خبرنگار میراث‌ آریا، هدف این دوره آموزشی که با ارتقای گردشگری پایدار و نحوه ایجاد زیرساخت و امکانات گردشگری در مناطق قرارگیری آثار و ایجاد زیر‌ساخت‌ها و امکانات توسعه گردشگری منطقه و جذب مشارکت جوامع بومی و توسعه اقتصادی بر پایه گردشگری برگزار می شود، استادان ایرانی و بین‌المللی به ارائه تجربیات و تدریس با موضوعات مرتبط از جمله تجارب جهانی در خصوص مواجهه با فرصت‌ها وچالش‌های گردشگری، اقتصاد در حوزه گردشگری، مدیریت تغییر و کاربرد آن در حوزه گردشگری فرهنگی خواهند پرداخت.

پایگاه اطلاع رسانی گردشگری شوشترwww.didomac.irلطفا به این پست امتیاز بدهید
تعداد نمایش : 73
امتیاز مثبت : 1
امتیاز منفی : 0

با تشکر ، امتیاز شما ثبت شد

متاسفانه امتیاز شما ثبت نشد ، لطفا دوباره امتحان کنید

امتیاز منفی
لطفا نظر بدهید

لطفا در مورد همین مطلب نظر بدهید. اگر می خواهید موضوعی دیگر را با ما در میان بگذارید ، از قسمت تماس با ما استفاده بکنید. با تشکر.

نظر شما با موفقیت دریافت شد

متسفانه پیام شما دریافت نشد. لطفا دوباره امتحان کنید

نظرات کاربران